Pioneers in the industry, we offer 30w led zoom light from India.
₹ 1350 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 30W |
| Lighting Color | White |
| Power | 30 W |
| IP Rating | IP 20 |
| Beam Angle | 38 digree |
| Usage/Application | comercial |
| Body Material | aluminium |
| Brand | whitelight |
| Colour Temperature | 4000k |
| Country of Origin | Made in India |
| Color Temperature | 3000 K |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Lumen Efficiency | 130 lumen |
| Warranty | 2 years |
Minimum order quantity: 30 Piece
Deepak Singh (Partner)
Whitelight Enterprises
E/403, Poonam Orchid, Bolinj Road, Yashwant Nagar, Virar
Vasai Virar - 401303, Palghar, Maharashtra, India