Offering you a complete choice of products which include 3w-6w fb extra deep cone spot light, 6w-40w 2022 track light and 30w 2022 track light colour ring.
₹ 850 / Piece Get Latest Price
| Color Temperature | 6500 K |
| Material | Aluminium |
| Usage | for Offices |
| Lighting Source | LED |
| Voltage | 220 V |
| Shape | Round |
| Wattage | 6 W |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 1450 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 40W |
| Light Color | Warm White |
| Model Name/Number | 2022 TRACK LIGHT |
| Lighting Color | Warm White |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 1252 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 30W |
| Material | Aluminium |
| Protection class IEC | RING COLOUR |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
Deepak Singh (Partner)
Whitelight Enterprises
E/403, Poonam Orchid, Bolinj Road, Yashwant Nagar, Virar
Vasai Virar - 401303, Palghar, Maharashtra, India