Providing you the best range of flat led panel light, led panel light, round panel light, square led panel light and ceiling led panel light with effective & timely delivery.
₹ 360 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15 W |
| Usage/Application | Indoor |
| IP Rating | IP44 |
| Voltage | 220 V |
| Lighting Color | Cool White |
| Color Temperature | 2700-3000 K |
| Lighting Type | LED |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 500 Piece
Aimed at a prosperous growth in this domain, we are engaged in offering an excellent quality range of Flat LED Panel Light.
₹ 1800 / Piece Get Latest Price
| Shape | Square |
| Wattage | 50 Watt |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Philips |
| Voltage | 220 V |
| Lighting Color | Cool White |
| Color Temperature | 2700-3000 K |
| Lighting Type | LED |
| Pack Type | Box |
₹ 150 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 50 Watt |
| Usage/Application | Indoor |
| Color Temperature | 2700-3000 K |
| Lighting Color | Cool White |
| IP Rating | IP 66 |
| Lighting Type | LED |
| Shape | Round |
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Shape | Square |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Philips |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP55 |
| Color Temperature | 2700-3000 K |
| Lighting Color | Cool White |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 40 Watt |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 1200 / Piece Get Latest Price
| Brand | Philips |
| Wattage | 30 Watt |
| Voltage | 220 V |
| Usage/Application | Indoor |
| Lighting Color | Cool White |
| IP Rating | IP40 |
| Color Temperature | 2700-3000 K |
| Lighting Type | LED |
Keeping the diverse requirements of customers in mind, we are instrumental in providing Ceiling LED Panel Light.
Deepak Singh (Partner)
Whitelight Enterprises
E/403, Poonam Orchid, Bolinj Road, Yashwant Nagar, Virar
Vasai Virar - 401303, Palghar, Maharashtra, India