Providing you the best range of led magnetic track light, 7w-18w fb pluto spot light, track light, aura led track light and 30w led track spotlight with effective & timely delivery.
₹ 3800 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9w |
| Brand | white light |
| Usage/Application | Indoor |
| Model Name/Number | WL-TRACK 9W |
| Lighting Color | Warm White |
| Body Material | Aluminium |
| Shape | Square |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 1201 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7 W |
| Color Temperature | 3000 K |
| Material | Aluminium |
| Usage | for Shops |
| Lighting Source | LED |
| Shape | Round |
| Voltage | 220 V |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 1300 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9w |
| Model Name/Number | WL-TRACK 9W |
| Brand | white light |
| Lighting Color | Warm White |
| Base Type | track patti |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Indoor |
| Body Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 1200 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9 Watt |
| Brand | Whitelight |
| Lighting Color | Warm White |
| Shape | Round |
| Warranty | 2 years |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 12w |
| Usage | for Offices |
| Color | Yellow |
| Power | 12 W |
| Model Name/Number | WL-Goria track light |
| Lighting Color | Warm White |
| Shape | Round |
Deepak Singh (Partner)
Whitelight Enterprises
E/403, Poonam Orchid, Bolinj Road, Yashwant Nagar, Virar
Vasai Virar - 401303, Palghar, Maharashtra, India